ایران میزبان مسابقات آسیایی MMA شد، صدور مجوز فعالیت بانوان با پوشش اسلامی از سوی فدراسیون جهانی

به گزارش وبلاگ دانشجو، فدراسیون جهانی MMA (ایمف)، جواز حضور بانوان با پوشش اسلامی را در مسابقات آسیایی و جهانی صادر کرد.

ایران میزبان مسابقات آسیایی MMA شد، صدور مجوز فعالیت بانوان با پوشش اسلامی از سوی فدراسیون جهانی

به گزارش وبلاگ دانشجو و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، فدراسیون جهانی MMA (ایمف)، جواز حضور بانوان با پوشش اسلامی را در مسابقات آسیایی و جهانی صادر کرد.

یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی و رئیس انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) ایران، روز شنبه 13 فروردین ماه به همراه ایمان امیرمحمدی مدیر روابط بین الملل انجمن با کریت برون رئیس فدراسیون بین المللی MMA (ایمف) دیدار و گفت وگو کرد.

بهتری با ابراز رضایت از رایزنی های اجرا شده در این نشست، به بانوان علاقه مند به هنرهای رزمی ترکیبی (MMA)، خبری خوش داد و گفت: بعد از ماه ها تلاش و رایزنی های فراوان با مسئولین فدراسیون جهانی MMA و جلسه نهایی که با رئیس فدراسیون بین المللی MMA (ایمف) پیروز شدیم جواز حضور بانوان در مسابقات آسیایی و جهانی با پوشش اسلامی را بگیریم و همچنین میزبان دوره بعد مسابقات MMA قهرمانی آسیا به ایران رسید. این مسابقات پس از کسب موافقت های لازم به میزبانی ایران برگزار خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس، طرح پوشش پیشنهادی انجمن MMA برای تایید نهایی به وزارت ورزش و فدراسیون ایمف ارسال خواهد شد تا بانوان علاقه مند به مبارزات رزمی ترکیبی بتوانند در مسابقات داخلی و خارجی شرکت کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ایران میزبان مسابقات آسیایی MMA شد، صدور مجوز فعالیت بانوان با پوشش اسلامی از سوی فدراسیون جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران میزبان مسابقات آسیایی MMA شد، صدور مجوز فعالیت بانوان با پوشش اسلامی از سوی فدراسیون جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید