ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر نفت در غیاب 4ستاره تاثیرگذار ، فرصت یحیی به بازیکنان قدیمی

به گزارش وبلاگ دانشجو، سرخ ها در بازی امروز دیاباته و سعید صادقی و احتمالا مهدی ترابی را به علت مصدومیت در اختیار ندارند و بعلاوه گفته می گردد دانیال اسماعیلی فر هم به علت سرماخوردگی به این بازی نخواهد رسید.

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر نفت در غیاب 4ستاره تاثیرگذار ، فرصت یحیی به بازیکنان قدیمی

به گزارش وبلاگ دانشجو در روز نخست هفته بیست و یکم پرسپولیسی ها امروز در استادیوم آزادی میزبان نفت مسجدسلیمان هستند و امیدوارند با پیروزی برابر تیم انتهای جدول سه امتیاز رسیدن به سپاهان را کسب نمایند و منتظر ملاقات روز سه شنبه آلومینیوم و سپاهان باشند تا در صورت شکست زردهای اصفهانی رقابت را در هفته های آینده با جذابیت و حساسیت بیشتری دنبال نمایند.

سرخ ها در این بازی دیاباته و سعید صادقی و احتمالا مهدی ترابی را به علت مصدومیت در اختیار ندارند و بعلاوه گفته می گردد دانیال اسماعیلی فر هم به علت سرماخوردگی به این بازی نخواهد رسید.

در بازی امروز علیرضا بیرانوند بار دیگر انتخاب اول پرسپولیس و یحیی گل محمدی خواهد بود.

در خط دفاعی پرسپولیس با کمترین تغییر نسبت به ملاقات قبلی برابر حریف حاضر خواهد شد. بنابراین گولسیانی-پورعلیگنجی- حنانوف و امیری خط دفاع چهار نفره سرخ ها را تشکیل خواهند داد.

میلاد سرلک و سینا اسدبیگی نیز بار دیگر به عنوان زوج خط میانی از بالاترین شانس نسبت به کمال کامیابی نیا برای حضور در ترکیب اصلی برخوردار هستند.

در سمت راست با توجه به غیبت اسماعیلی فر احتمالا امید عالیشاه به میدان خواهد رفت و در سمت چپ هم سروش رفیعی امروز این فرصت را دارد تا جایگزین ترابی گردد.

خط حمله سرخ ها هم با زوج آل کثیر و محمد عمری تشکیل خواهد شد. هر چند احتمالا پریرا در این بازی فرصت بیشتری برای حضور در میدان خواهد داشت.

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، گئورگی گولسیانی، وحدت حنانوف، وحید امیری، میلاد سرلک، سینا اسدبیگی، امید عالیشاه، سروش رفیعی، محمد عمری، عیسی آل کثیر

منبع: همشهری آنلاین

به "ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر نفت در غیاب 4ستاره تاثیرگذار ، فرصت یحیی به بازیکنان قدیمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر نفت در غیاب 4ستاره تاثیرگذار ، فرصت یحیی به بازیکنان قدیمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید