(تصاویر) جزئیات زورگیری خشن از عکاس خبری

به گزارش وبلاگ دانشجو، محمد دلکش عکاس خبری، بامداد امروز پنج شنبه (13 خرداد 1400) توسط زورگیران مورد حمله خونین قرار گرفته و با 21 ضربه چاقو مجروح شد.

(تصاویر) جزئیات زورگیری خشن از عکاس خبری

به گزارش رکنا، با توجه به وجود محدودیت های تردد و عدم امکان سفر با خودروی شخصی، این عکاس خبری، اواخر شب گذشته، به منظور حضور در یک برنامه در استان مازندران، به پایانه آزادی رفته و آنجا سوار بر یک خودروی شخصی شده بود.

در خودروی مذکور علاوه بر راننده، دو سرنشین دیگر نیز حضور داشتند همچنین فردی دیگر نیز پس از سوار شدن این عکاس خبری، سوار بر این خودرو شده و به این ترتیب خودروی مذکور با پنج سرنشین راهی مازندران شد.

طبق روال جهت حرکتی بعضی رانندگان این جهت، خودروها از جهت بزرگراه آزادگان به سمت شرق تهران رفته و از آنجا به سمت مازندران تغییر جهت می دهند. راننده این خودرو نیز در بزرگراه آزادگان به سمت جاده احمد آباد مستوفی تغییر جهت داد و لحظاتی بعد سه نفر از سرنشینان با سلاح سرد اقدام به زورگیری از دو سرنشین دیگر خودرو کردند؛ در آنجا تعیین شد سه نفر زورگیر بوده و قصد زورگیری از محمد دلکش و دیگر مسافر خودرو را دارند.

در ادامه دیگر مسافر خودرو پس از اینکه دو ضربه چاقو به وی اصابت کرد، پیروز به فرار از چنگ زورگیران شد اما زورگیران با 21 ضربه چاقو محمد دلکش را هدف قرار داده و پس از زورگیری پیروز شدند، دو کوله پشتی همراه وی شامل دوربین عکاسی، لنز، لپ تاپ، وجه نقد و سایر مدارک وی را به سرقت ببرند.

در نهایت زورگیران جسم نیمه جان دلکش را به پایین از خودرو پرتاب نموده و متواری شدند.

با توجه به اینکه در محل حادثه رفت وآمد کمی صورت می گرفت، به گفته این عکاس، ابتدا حدود ساعت 6 بامداد یک سگ دامداری متوجه او شده و صاحبش را آگاه نموده و همچنین یک خانواده با خودرویشان در حال عبور از محل بودند که با شرایط خونین محمد دلکش روبرو شده و با اورژانس تماس گرفتند در ادامه نیز وی به یکی از بیمارستان های تهران انتقال یافت.

هر دو مجروحان این زورگیری خشن در یک بیمارستان بستری هستند؛ محمد دلکش از نقاط مختلف بدن از جمله کلیه دچار جراحت شدید شده و گفته می گردد حال دیگر مجروح این حادثه که از ناحیه گردن و سر مجروح شده بدتر است.

منبع: فرارو

به "(تصاویر) جزئیات زورگیری خشن از عکاس خبری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) جزئیات زورگیری خشن از عکاس خبری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید