رئیسی: محرومیت های استان باید رفع گردد، بازارچه های مرزی می تواند به توسعه صادرات یاری کند

به گزارش وبلاگ دانشجو، رئیس جمهور گفت: در استان خراسان جنوبی به برکت انقلاب اسلامی کارهای زیادی اجرا شده است اما به رغم همه تلاشهایی که در این 40 ساله اجرا شده است باز هم محرومیت هایی وجود دارد که باید رفع گردد.

رئیسی: محرومیت های استان باید رفع گردد، بازارچه های مرزی می تواند به توسعه صادرات یاری کند

به گزارش وبلاگ دانشجو، سید ابراهیم رئیسی ظهر آدینه در بدو ورود به شهر بیرجند گفت: برای بنده توفیق است که سومین سفر استانی خودم را به استان خراسان جنوبی قرار دادم تا خدمت مردم عزیز و پرتلاش استان، عرض سلام و ادب داشته باشم و انشاءالله در این سفر بتوانیم آنالیز هایی که از قبل انجام دادیم و یک سری از اولویت ها در استان را دنبال کنیم.

رئیسی یکی از مسائل و مسائل استان را جاده ها و ارتباطات ریلی دانست و گفت: از اولویت های وزیر راه و شهرسازی مساله اصلاح جاده های مواصلاتی و وسایل ریلی در منطقه ها مختلف بویژه در همین استان است که پیگیری خواهد شد.

رییس جمهور گفت: اگر چه در استان خراسان جنوبی کاهش بارندگی را داریم اما خداوند متعال به این استان ذخایر و معادنی داده است که باید در جهت فعال کردن ظرفیت های معطل مانده معادن اقدام کرد

رییسی بعلاوه درخصوص برنامه های دولت برای فعال کردن بازارچه های مرزی، گفت: بازارچه مرزی یک فرصت است و یکی از فرصت های مرز، بهره برداری مالی است و فعال شدن بازارچه های مرزی می تواند به توسعه و توسعه صادرات بیانجامد.

رییس جمهور گفت: فعال شدن بازارچه های مرزی کار بسیار مهمی است و می تواند وضع مالی مرزنشینان را سامان دهد و به نحوی به مسائل امنیت مرزها هم یاری کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رئیسی: محرومیت های استان باید رفع گردد، بازارچه های مرزی می تواند به توسعه صادرات یاری کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیسی: محرومیت های استان باید رفع گردد، بازارچه های مرزی می تواند به توسعه صادرات یاری کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید