معاوضه بزرگ در آستانه نهایی شدن ، جدایی گلر استقلال و خرید ستاره مدنظر مجیدی

به گزارش وبلاگ دانشجو، یکی از مواردی که چند وقتی است که صحبتش در رسانه ها مطرح شده، جابجایی رشید مظاهری و صالح حردانی میان دو باشگاه فولاد و استقلال است.

معاوضه بزرگ در آستانه نهایی شدن ، جدایی گلر استقلال و خرید ستاره مدنظر مجیدی

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ دانشجو، در پنجره زمستانی لیگ برتر فوتبال ایران باشگاه ها در پی جذب نفرات مد نظر خود هستند تا از این طریق نقاط ضعف خود را پوشش داده و با تیم قوی تری راهی مسابقات شوند.

یکی از مواردی که چند وقتی است که صحبتش در رسانه ها مطرح شده، جابجایی رشید مظاهری و صالح حردانی میان دو باشگاه فولاد و استقلال است.

مظاهری که در یک و نیم فصل حضورش در استقلال علیرغم تمام وعده ها بیشتر در نقش یک حاشیه ساز ظاهر شده بود، با این حال با توجه به احتیاج فولاد خوزستان به گلر موردتوجه جواد نکونام قرار گرفته تا یک سر معاوضه با صالح حردانی باشد. یک انتقال پرهیجان و پر سود برای آبی ها، از آنجا که یک مدافع راست جوان و ملی پوش را به خدمت خواهند گرفت و یک نیمکت نشین دردسرساز را در اختیار فولاد قرار می دهند.

اگر این انتقال نهایی گردد فرهاد مجیدی پیروز به جذب یکی از بازیکنان مورد علاقه خود خواهد شد که پیش فصل هم در لیست خرید او بود ولی علیرغم کوشش های باشگاه استقلال پیروز به جلب رضایت فولادی ها نشد و حالا این انتقال در حال نهایی شدن است.

فولاد خوزستان هم بعد از جدایی محسن فروزان درون دروازه با مشکل روبروست و با توجه به دیدارهای آسیایی که این تیم در پیش دارد احتیاج به جذب یک گلر برایشان در اولویت واقع شده است و جذب رشید مظاهری برایشان انتقال مفیدی می تواند باشد.

باید دید این جابجایی که بحثش خیلی جدی مطرح است و در حال نهایی شدن است رخ خواهد داد یا نه.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "معاوضه بزرگ در آستانه نهایی شدن ، جدایی گلر استقلال و خرید ستاره مدنظر مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاوضه بزرگ در آستانه نهایی شدن ، جدایی گلر استقلال و خرید ستاره مدنظر مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید